Czyste Tatry

Czyste Tatry: ReZigiusz da przykład i posprząta góry

19577400_1716311345107316_4780847235318527849_o

Na taką wiadomość trzeba było czekać niemal rok. ReZigiusz, youtuber i idol młodszego pokolenia miłośników gór, znów będzie z nami sprzątał Tatry. – Cieszę się, że angażując się w ten projekt mogę zachęcić moich fanów do odejścia od komputera i zrobienia czegoś dobrego – przyznał nasz dumny ambasador. Jak zdradził, na szlaku nie były mu straszne nawet niedźwiedzie czy spora ilość śmieci pozostawionych przez turystów. Finał projektu Czyste Tatry i okazja do spotkania z ReZigiuszem już 29 i 30 czerwca w Zakopanem.

* ReZigiusz został kolejnym ambasadorem projektu Czyste Tatry
* Popularny Youtuber przed rokiem pokochał góry i teraz w nie wraca
* – Zróbmy razem coś dobrego – zachęca nasz ambasador i zaprasza do udziału w Czystych Tatrach

– Czyste Tatry to fajny i naprawdę szczytny projekt, gdzie celem jest zbieranie śmieci i czyszczenie gór. Najfajniejszym elementem dla mnie było to, że angażują się ludzie młodzi i starsi. Na tę międzypokoleniową kooperację najmilej mi się patrzyło – przyznaje ReZi, który w 2017 roku po raz pierwszy wziął udział w wielkim sprzątaniu Tatr.

ReZigiusz, czyli Remigiusz Wierzgoń swoją przygodę z YouTubem zaczął w 2010 roku. Początkowo publikował materiały związane z grami komputerowymi. Z czasem tematyka jego kanału ewoluowała w bardziej lifestylowym kierunku. Widzowie pokochali go za naturalność, szczerość i poczucie humoru. Zakres tematyczny jego kanału jest bardzo szeroki, każdy znajdzie na nim coś pasjonującego i godnego uwagi.

Czyste Tatry to świetne pole do opowiadania kolejnych ciekawych historii, a tych oczywiście nie mogło zabraknąć.

– Najzabawniejszą sytuacją było, gdy część naszej ekipy spotkała w górach niedźwiedzia. Autentyk! Był od nich może 200 metrów od nich, było to przezabawne. Nagrywali filmiki i trochę się rzeczywiście przestraszyli. Było to zabawne, ale trzeba było się zachować z głową – opowiedział o bliskim spotkaniu z jednym z mieszkańców gór ReZigiusz.

Niezwykle ważny, jak zauważył nasz ambasador, jest walor edukacyjny projektu Czyste Tatry. Zachęcanie ludzi do sprzątania odpadów i nie pozostawiania śmieci w górach.

– Tak jak w ubiegłorocznych edycjach chciałbym zmienić trybik w głowach młodych ludzi. Cieszyłbym się gdyby czasem wstali od komputera i wyszli na świeże powietrze. Czyste Tatry to świetna okazja by być bliżej natury, by przeżyć, dotknąć i poczuć góry. A jak człowiek wraca do domu z zakwasami i świadomością, że zrobił coś dobrego, to już w ogóle jest podwójny sukces – zachęca ReZigiusz.

ReZigiusz to topowy polski Youtuber, który może pochwalić się ponad trzema milionami subskrybentów. To ogromna odpowiedzialność, która wymaga stałego zaangażowania i ciężkiej pracy. ReZigiusz ciągle szuka nowych wyzwań, dba o stały progres i o zadowolenie widzów. Jego głowa jest pełna pomysłów i na pewno jeszcze nieraz was zaskoczy.

Jeśli chcecie spotkać ReZiego na szlaku i pomóc nam posprzątać Tatry, wejdźcie na stronę CzysteTatry.pl i wypełnijcie formularz w zakładce „Rejestracja”. Finał projektu Czyste Tatry zaplanowano na 29 i 30 czerwca w Zakopanem.