Czyste Tatry

Czyste Tatry zbliżają się wielkimi krokami!

Zakopane

Już tylko niespełna dwa miesiące dzielą nas od najważniejszego wydarzenia roku. 30 czerwca i 1 lipca znowu spotkamy się w Zakopanem, by po raz szósty posprzątać tatrzańskie szlaki!

Mimo, że do kolejnej edycji wydarzenia pozostało jeszcze kilkadziesiąt dni, już teraz projekt Czyste Tatry 2017 można uznać za rozpoczęty. Ruszyła bowiem rejestracja wolontariuszy, której można dokonać za pośrednictwem strony www.czystetatry.pl. Tradycyjnie już, wszyscy uczestnicy otrzymają darmowe miejsce namiotowe, a także pakiet prezentów od partnerów akcji. Rejestracja pozwoli też na bezpłatne wejście na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Jak zawsze, na wolontariuszy czeka wiele atrakcji. Specjalny base-camp przygotują partnerzy akcji, a finał akcji uwieczni wielki plenerowy koncert. Ponownie spróbujemy też pobić rekord Guinnessa, w czym pomoże nam nasz wieloletni partner firma „Jan Niezbędny”.

– Chcemy nie tylko pozbyć się papierków, puszek, czy butelek, ale także pokazać dobry przykład. Tak, by w przyszłości tych śmieci na tatrzańskich szlakach nie było wcale – podkreśla Rafał Sonik, organizator szóstej edycji Czystych Tatr, zachęcając już teraz do rejestracji.