Czyste Tatry

Filmy

Akcja Czyste Tatry 2016:

Akcja Czyste Tatry 2015:

Akcja Czyste Tatry 2014:


Więcej filmów na kanale Czystych Tatr:

https://www.youtube.com/channel/UCMyH1_J4MOBTVBsWQQteWxg

 

Cykl reportaży „Moje Tatry” emitowany od czerwca do lipca 2013 roku w TVP2, obecnie jest już dostępny na kanale youtube.

Cykl reportaży „Moje Tatry” to opowieść o Tatrach i znanych osobach, dla których góry te są ważną częścią życia. W każdym z odcinków wystąpili Ambasadorzy projektu „Czyste Tatry” mającego na celu ochronę tego cennego przyrodniczo obszaru. Pierwszy reportaż wyemitowany został w TVP2 w sobotę 15 czerwca. Wystąpili w nim Sebastian Karpiel Bułecka i Adam Małysz. W kolejnych odcinkach można było zobaczyć takie osoby, jak Robert Makłowicz, Marcin Daniec, Włodzimierz Szaranowicz, Piotr Cyrwus oraz Grażyna Torbicka.

Program poprowadzili Anna Popek – dziennikarka, prezenterka telewizyjna, od wielu lat związana z TVP2, wspierająca od początku projekt „Czyste Tatry” oraz Rafał Sonik – przedsiębiorca, filantrop, czołowy zawodnik rajdu Dakar, prywatnie wielki miłośnik Tatr.

Ostatni odcinek reportażu stanowił relację z finału akcji „Czyste Tatry”, która odbyła się 6 lipca. Tego dnia 3000 wolontariuszy ruszyło na tatrzańskie szlaki, by wysprzątać góry.

Obecnie cykl reportaży „Moje Tatry” dostępny jest na kanale youtube pod adresem http://www.youtube.com/user/czystetatry.

Moje Tatry, odcinek 1:
Występują: Sebastian Karpiel-Bułecka, Adam Małysz, Anna Popek, Rafał Sonik

Moje Tatry, odcinek 2:
Występują: Robert Makłowicz, Marcin Daniec, Anna Popek, Rafał Sonik

Moje Tatry, odcinek 3:
Występują: Piotr Cyrwus, Grażyna Torbicka, Anna Popek, Rafał Sonik

Moje Tatry, odcinek 4:
Występują: Sebastian Karpiel-Bułecka, Adam Małysz, Marcin Daniec, Robert Makłowicz, Piotr Cyrwus, Grażyna Torbicka, Włodzimierz Szaranowicz, Anna Popek, Rafał Sonik

Moje Tatry, odcinek 5:
Występują: Wolontariusze akcji „Czyste Tatry”, Anna Popek, Rafał Sonik