Czyste Tatry

Jan Niezbędny dla Tatr znów jest niezbędny

JN eko A4 poziom podglad

Jan Niezbędny, lider rynku produktów gospodarstwa domowego, z Czystymi Tatrami jest związany od samego początku w 2012 roku i z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że bez wsparcia tej marki, mielibyśmy o wiele trudniejsze zadanie. Także w tym roku Jan Niezbędny pomoże nam posprzątać ukochane góry, wyposaży wolontariuszy w niezbędny sprzęt i przygotuje dla nich wiele atrakcji. Jakich? O tym przekonamy się już 29 i 30 czerwca w Zakopanem, podczas finału projektu Czyste Tatry 2018.

* Jan Niezbędny znów pomoże zorganizować projekt Czyste Tatry i posprzątać nam góry
* Lider rynku produktów gospodarstwa domowego jest z nami od samego początku, czyli od 2012 roku
* Wolontariusze zostaną przez Jana Niezbędnego kompleksowo wyposażeni w niezbędne przy zbiórce śmieci akcesoria

Jan Niezbędny wspiera Czyste Tatry od pierwszej edycji projektu, z każdym kolejnym rokiem angażując się jeszcze mocniej i z większą energią. Nie inaczej będzie w te wakacje, dlatego z dumą możemy ogłosić, że marka Jan Niezbędny ponownie została naszym strategicznym partnerem.

– Możliwość uczestnictwa w tak ważnym społecznie wydarzeniu, to dla nas ogromne wyróżnienie, bo możemy bezpośrednio przyczynić się do poprawy stanu przyrody i zachowania piękna polskich gór dla przyszłych pokoleń. Przez ostatnie sześć lat obserwujemy, jak bardzo rośnie świadomość społeczeństwa w zakresie ekologii i ochrony środowiska, a dzieje się to właśnie za sprawą takich oddolnych przedsięwzięć, jak Czyste Tatry – mówi Bartłomiej Szakiewicz, marketing manager household, Sarantis Polska.

Marka aktywnie bierze udział w projektach propagujących ekologiczne postawy i ma na swoim koncie wiele inicjatyw w tym zakresie. W ramach sprzątania Tatr, co roku setki wolontariuszy zostaje zaopatrzonych w ekologiczne worki i rękawice ochronne Jana Niezbędnego. Prowadzone są także akcje edukacyjne. Ich zwieńczeniem w ubiegłym roku była próba pobicia rekordu Guinnessa i ułożenie z 6 ton surowców wtórnych mozaiki nawiązującej tematycznie do symboliki narodowej. Skuteczność wspólnych działań potwierdzają statystyki. Z roku na rok do udziału w Czystych Tatrach zgłasza się coraz więcej osób, zbierając jednocześnie z każdą kolejną edycją mniej śmieci.

– Jan Niezbędny na wielu poziomach realizuje ideę dbania o środowisko naturalne. W asortymencie mamy proekologiczne produkty m.in. worki na śmieci Eko Natura z dodatkiem d2w, dzięki któremu ich proces degradacji rozpoczyna się już po 18-24 miesiącach czy ścierki z mikrofibry niewymagające używania detergentów – mówi Mieszko Miazga, junior brand manager, Sarantis Polska.

Od początku swojego istnienia marka stawia na nowoczesne rozwiązania, często rewolucjonizujące nasze myślenie o domowych obowiązkach. Odważnie sięga po nowe pomysły, bezustannie udoskonalając produkty, by były jeszcze bardziej pomocne i użyteczne. Realizując motto „Żyj wygodniej!” marka wciąż poszerza ofertę o kolejne innowacje i nowości, odpowiadając na zmieniające się potrzeby użytkowników. Pozycję niekwestionowanego lidera branży potwierdzają liczne nagrody oraz sympatia konsumentów. Sympatia zdobyta wysoką jakością produktów, a także angażowaniem się w takie w projekty, jak Czyste Tatry.

– Podczas każdej edycji wydarzenia zapewniamy wyposażenie dla ekip sprzątających, przekazując niezbędne przy zbiórce śmieci akcesoria. Wystarczy ich dla każdego chętnego wolontariusza, dlatego spotkajmy się w ostatni weekend czerwca w Zakopanem, aby wspólnie zadbać o tatrzańskie szlaki – zachęca Bartłomiej Szakiewicz.

Finał projektu odbędzie się 29 i 30 czerwca w Zakopanem.
Rejestracja wolontariuszy rusza już 22 kwietnia, w Międzynarodowy Dzień Ziemi, na www.CzysteTatry.pl.