Czyste Tatry

Czyste Tatry i szczypta włoskiego słońca

0-0082

Projekt Czyste Tatry to piękne widoki, wspaniałe emocje i dwa dni zmagań ze śmieciami na górskich szlakach. A gdzie pozytywne emocje i piękno natury, tam również wyjątkowi ludzie. Tysiące wolontariuszy i tyle samo historii związanych z Tatrami. Wszystkich chętnych nakarmi nasz partner, prestiżowa zakopiańska restauracja Cristina Ristorante&Pizzeria. Smak Italii i promienie włoskiego słońca w Zakopanem? Zdecydowanie tak! I wszystko podczas finału Czystych Tatr, czyli 29 i 30 czerwca 2018.

* Zakopiańska restauracja Cristina Ristorante&Pizzeria dołączyła do mecenasów Czystych Tatr
* Cristina zadba o to, by wolontariusze po wielkim sprzątaniu mogli dobrze i zdrowo zjeść
* Finał projektu Czyste Tatry 2018 już 29 i 30 czerwca w Zakopanem

– Przykład idzie z góry, z tatrzańskich szczytów. Projekt Czyste Tatry, zainicjowany przez pana Rafała Sonika, jest skierowany do nas wszystkich i powinien być inspiracją zarówno dla mieszkańców Zakopanego, jak i dla licznych gości odwiedzających góry – mówi nam Krystyna Bulas, założycielka i właścicielka restauracji Cristina Ristorante&Pizzeria, która zdecydowała się wesprzeć Czyste Tatry.

Tysiące wolontariuszy, którzy przybędą w czerwcu do Zakopanego, posprząta dziesiątki kilogramów śmieci, na setkach kilometrów szlaków. Ich wysiłek nie pójdzie na marne, góry u progu wakacji znów będą czyste. A ciężka praca zostanie wynagrodzona kulinarną niespodzianką, którą przygotuje dla wolontariuszy prestiżowa zakopiańska restauracja wespół z finalistami programu Master Chef.

– Restauracja narodziła się z mojej pasji do gotowania, mojego męża do budownictwa, a przede wszystkim z naszej wspólnej miłości do słonecznej Italii i tradycji kulinarnych tego wspaniałego kraju – zdradziła nam Krystyna Bulas.

Znajdująca się w samym centrum stolicy Tatr, w miejscu historycznej drukarni Polonia. Łamiąca wszelkie stereotypy związane z zakopiańską kuchnią i wychodząca poza schematy kulinarnych doznań – tak mówią o Cristina Ristorante&Pizzeria jej goście, którzy to wspaniałe miejsce opuszczają z radością i poczuciem obcowania z włoskim słońcem ukrytym w bliskiej okolicy Giewontu.

Dlaczego prestiżowa i nagradzana włoska restauracja zdecydowała się na udział w projekcie Czyste Tatry?

– Jestem estetką i wizerunek naszego miasta i jego infrastruktury nie jest mi obojętny. Dołączając i wspierając Czyste Tatry pragnę przyczynić się do większej dbałości o czyste środowisko i zaapelować do ludzi, którym powinno zależeć na wyglądzie otaczającego nas świata. Razem możemy stworzyć coś dobrego – argumentuje Krystyna Bulas.

Już 29 i 30 czerwca, podczas finału projektu Czyste Tatry, będzie można przekonać się na zakopiańskiej Górnej Równi Krupowej, że nawet w polskich górach można oderwać się na chwilę od rzeczywistości i w magiczny sposób przenieść do gorącej Italii. Kto nie chce czekać aż do czerwca, powinien sprawdzić osobiście wszystkie świetne opinie, które krążą na temat Cristina Ristorante&Pizzeria. Jedno wiemy na pewno – żaden wolontariusz Czystych Tatr nie wyjedzie z Zakopanego głodny!