Czyste Tatry

Polskie Tatry to także Czyste Tatry

13559093_1214946848516502_6853561446103021059_o

Czyste Tatry Made in Małopolska to wspaniała inicjatywa, która jednoczy wszystkich dla których dbałość o naturę polskich Tatr jest więcej niż tylko ważna. I właśnie dlatego nie może podczas finału zabraknąć – już po raz kolejny – spółki Polskie Tatry. – Nawet sama nazwa nas zobowiązuje – mówią nam z dumą przedstawiciele naszego sponsora. 29 i 30 czerwca, podczas finału Czystych Tatr Made in Małopolska zachęcamy do korzystania z rozlicznych obiektów naszego partnera czy wizyty w Aqua Parku Zakopane.

* Polskie Tatry S.A. znów weźmie udział w projekcie Czyste Tatry
* Nasz partner to na Podhalu uznana marka z długą tradycją
* Polskie Tatry zapraszają do swoich obiektów, m.in. do Aqua Parku Zakopane

Polskie Tatry S.A. to marka z tradycją i historią. Spółka powstała w 1992 roku i działa nieprzerwanie od 25 lat, oferując usługi hotelowe, gastronomiczne i rekreacyjne. Dysponuje obiektami zlokalizowanymi w najbardziej uroczych i malowniczych miejscach Podhala oraz w bezpośredniej bliskości Tatrzańskiego Parku Narodowego. Zbocze Antałówki, Dolina Białego, Kuźnice, Polana Zgorzelisko to najlepsze zjawiskowe lokalizacje doceniane przez gości z całego świata.

Wszystkie te miejsca są z jednej strony przygotowane na zorganizowanie profesjonalnych spotkań biznesowych czy pobytów indywidualnych, jednocześnie oferując możliwość obcowania z naturą oraz największymi atrakcjami Tatr i Podhala.

– Doskonale wiemy jak ważnym jest utrzymanie czystości i porządku w naszych Tatrach. Kieruje nami troska o dobro i piękno tatrzańskiej przyrody. Ekologia jest nam bliska. Nasz Zajazd Górski Kuźnice wpisany został na jedyną w Polsce listę Eko-Zakopane, czyli certyfikowaną listę obiektów ekologicznych. Znalazł się wśród tylko piętnastu, które dostąpiły tego wyróżnienia – dowiadujemy się u źródła, czyli od właścicieli Polskich Tatr.

Segregacja odpadów i wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii to elementy, które wyróżniają obiekty Polskich Tatr.

Wsparcie projektu Czyste Tatry przez Polskie Tatry to między innymi wydawanie posiłków regeneracyjnych, udzielanie noclegów w specjalnych ofertach, a także możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z oferty Aqua Parku Zakopane.

29 i 30 czerwca podczas finału Czystych Tatr Made in Małopolska zachęcamy do korzystania z rozlicznych obiektów naszego partnera czy wizyty w Aqua Parku Zakopane. Do zobaczenia!