Czyste Tatry

ReZigiusz dołącza do ekipy Czystych Tatr!

Rezigiusz

Grono ambasadorów szóstej edycji Czyste Tatry rośnie! Tym razem do walki o czyste szlaki dołączył popularny youtuber, Remigiusz Wierzgoń, znany jako ReZigiusz!

ReZi to idol wielu młodych ludzi. Dość powiedzieć, że jego treści w internecie śledzą miliony użytkowników. Oprócz działań w sieci, ReZigiusz równie aktywnie udziela się w życiu realnym. Organizuje akcje charytatywne, współpracuje z mediami oraz oddaje się swojej pasji, czyli enduro. Teraz pokłady inspirującej energii ReZi przełoży na wspólny wysiłek, jakim jest sprzątanie najpiękniejszych tatrzańskich szlaków. – Razem posprzątamy, to co zostawiają niektórzy turyści. Widzimy się 1 lipca na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem! – zapowiada.

ReZigiusz to kolejny ambasador akcji Czyste Tatry, organizowanej przez Rafała Sonika wraz z jego stowarzyszeniem Czysta Polska. Wcześniej wsparcie dla projektu wyrazili sportowcy, aktorzy i celebryci. Do misji posprzątania pozostawionych w górach odpadów dołączyli m.in.: zespół Pudelsi, aktorzy Mateusz Janicki i Anna Kerth, znany „pogodynek” TVN Bartek Jędrzejak, fotomodelka Magdalena Małochleb oraz wielu innych.

Kolejna edycja projektu Czyste Tatry ruszają już 30 czerwca na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem. Dołączcie także i Wy!